نمونه کار صافکاری و نقاشی مجموعه‌مان را در این صفحه و صفحات زیرمجموعه آن برای شما گردآوری کرده‌ایم. این مجموعه به صورت ویدئو و عکس برای شما جمع‌آوری شده است. هدف از راه‌اندازی این بخش از سایت نمایش بخشی از هنر و تخصص خود در تمامی امور مربوط به صافکاری و نقاشی است.

سابقه فعالیت من در این زمینه به بیش از 15 سال می‌رسد. خب به طبع جمع‌آوری تمامی نمونه‌ کار صافکاری و نقاشی های در این 15 سال امری غیرممکن است. به همین دلیل شما تنها بخشی از آن‌ها را خواهید دید.

هرچند که پس از راه‌اندازی این بخش سایت در آبان‌ ماه 99، تمام تلاشمان از این پس این است که تمامی کارهای خود رو در وب‌سایت بارگزاری کنیم. علاوه بر وب‌سایت شما می‌توانید از طریق اینستاگرام و سایر شبکه‌های مجازی ما کارهایمان را دنبال کنید.

صافکاری و نقاشی ، تنها یک فن و مهارت نیست بلکه هنری است در خدمت مهارت. لطفا قبل از هر تصمیمی با دیدن نمونه‌کارهایمان از هنر و مهارت ما مطلع شوید.

 

مجموعه تعمیرگاهی تکنوروژ صافکاری بی رنگ PDR MTC نقاشی خودرو لمس جادویی شاسی کشی سپر سازی مکانیکی جلوبندی سازی برق خودرو تون آپ تعمیر ای سی یو ایسیو ECU باتری سازیدر صورت تصادف و یا خراب شدن خودروی تان عکس و یا توضیحات خودرو خود را برای ما ارسال کنید. ما به شما مشاوره و قیمت صافکاری یا تعمییر خودرو شما را بصورت رایگان برآورد میکنیم.
در صورتی که خودروی شما تصادف شدید داشته است / آن را با قیمت نازل به دلال های نفروشید ما به صورت قراردادی در کمترین زمان ممکن ماشین سالم و باز سازی شده را تحویل شما میدهیم.
(دیگر نیاز نیست با صافکاری و نقاشی سرو کله بزنید و وقت خود را صرف خرید قطعه کنید. tel:09125347336 اقای صلواتی